Abdellaoui Driss
Trainers en begeleiders: group member
Trainer cadetten 2
Absillis Tim
Trainers en begeleiders: group member
Trainer miniminiemen 4
Antonissen Mireille
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider miniemen 2
Baelen Rob
Ethische raad: group member
Baetens Mike
Technische commissie: group member
Coordinator pupillen
Beckers Jan
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Braconnier Yves
Trainers en begeleiders: group member
Brison Joeri
Raad van bestuur: group member
Bultheel Kristien
Trainers en begeleiders: group member
Begeleidster cadetten 3
Caeyers Tom
Technische commissie: group member
Voorzitter / Coördinator Senioren
Claes Julien
Raad van bestuur: group member
Secretaris
Claessens Mark
Trainers en begeleiders: group member
trainer cadetten 3
Coekelbergs Pierre
Trainers en begeleiders: group member
Cuypers Bavo
Technische commissie: group member
Coördinator meisjes
Daenen Jorn
Scholentornooi: group member
Contact college
Davidovic Aleksandar
Trainers en begeleiders: group member
Trainer mini-miniemen 3
De Bruyn Wim
Technische commissie: group member
Coördinator Kern A
De Grave Jan
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider pupillen 2
De Keyser Olivier
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider miniemen 3
De Keyzer Peter
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider pupillen 5
De Kuyffer Tom
Trainers en begeleiders: group member
De Lamper Olivier
Trainers en begeleiders: group member
begeleider cadetten 3
De Meulder Nicolas
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Miniemen 3
De Pourcq Jan
Trainers en begeleiders: group member
Trainer mini-miniemen 4
De Raemaeker Wouter
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
De Roover Kurt
Raad van bestuur: group member
De Vries Wim
Trainers en begeleiders: group member
Deburchgrave Ben
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Delafontaine André
Technische commissie: group member
Coördinator Kern A
Delarbre Julien
Scheidsrechter: group member
Delforge Jonas
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Denies Dirk
Trainers en begeleiders: group member
Trainer miniminiemen 2
Depeser Didier
Technische commissie: group member
coordinator miniemen
Depovere Arthur
Trainers en begeleiders: group member
begeleider senioren 4
Dieleman Wouter
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Dillen Wim
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Min C/Min A/Pupillen 8
Dirkx Guido
Scheidsrechter: group member
Dom Maarten
Trainers en begeleiders: group member
Doose Jorgen
Technische commissie: group member
Coördinator miniminiemen
Dubrulle Yves
Trainers en begeleiders: group member
Materiaalmeester
Dupon Thomas
Raad van bestuur: group member
Embrechts Diane
Toogdienst: group member
Toogdienst
Embrechts Stephane
Trainers en begeleiders: group member
Trainer miniemen 4
Gebruers Steven
Raad van bestuur: group member
Geerts Davy
Technische commissie: group member
Gillis Maarten
Trainers en begeleiders: group member
Trainer pupillen 2
Guisson Cedric
Scheidsrechter: group member
Guisson Charlotte
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK / begeleider sen 4
Guisson Christophe
Raad van bestuur: group member
onder voorzitter
Hardy Dirk
Trainers en begeleiders: group member
Hoydonckx Kevin
Trainers en begeleiders: group member
Trainer 3de ploeg / begeleider 1ste ploeg
Inaoui Omar
Trainers en begeleiders: group member
Trainer pupillen 7
Janssens Bart
Trainers en begeleiders: group member
Jonas Luc
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Mini-miniemen 1
Kanora Karl
Trainers en begeleiders: group member
Trainer miniemen 1
Ketels Herbert
Trainers en begeleiders: group member
Trainer mini-miniemen 2
Larmuseau Luc
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider Miniemen 4
Lefevre Marjan
Feestbestuur: group member
Lievens Olivier
Trainers en begeleiders: group member
Trainer pupillen 7
Lodewijckx Eddy
Scheidsrechter: group member
Merckx Philip
Technische commissie: group member
Coördinator Cadetten
Michels Stefaan
Raad van bestuur: group member
Michiels Philippe
Website: group member
Webmaster
Oeyen Johan
Technische commissie: group member
Coördinator keepers
Peeters Wim
Raad van bestuur: group member
Poth Patrick
Raad van bestuur: group member
Voorzitter
Poth Stefan
Trainers en begeleiders: group member
Trainer U8 Pupillen 5
Roland Stefan
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Sas Ben
Olve voetbalstage: group member
Organisatiecomité
Simons Roel
Website: group member
Siraj Rayane
Scheidsrechter: group member
Sironval Bernard
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Miniemen 1
Smets Sally
Toogdienst: group member
Toogdienst
Sterkx Karen
Raad van bestuur: group member
Penningmeester
Strymans Luk
Technische commissie: group member
Coordinator pupillen
Stuer Bart
Technische commissie: group member
Tas Stefaan
Trainers en begeleiders: group member
Van Accom Juan
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider miniemen 4
Van Besauw Eef
Feestbestuur: group member
Van Besauw Sari
Feestbestuur: group member
Van Cleemput Caroline
Trainers en begeleiders: group member
Van De Mierop Jan
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider miniminiemen 2
Van de Velde Johan
Trainers en begeleiders: group member
Van de Vyfeyke Glenn
Trainers en begeleiders: group member
Trainer 3de ploeg
Van Den Bosch Mike
Raad van bestuur: group member
Van den broeke Johan
Raad van bestuur: group member
Van Gelder Bart
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Van Gucht Gustaaf
Ethische raad: group member
Van Kaem Tim
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Van Maldeghem Heleen
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider dames A
Van Meir Sofie
Raad van bestuur: group member
Van Mierlo Reinout
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider Pupillen 5
Van Riel Manon
Trainers en begeleiders: group member
Van Roye Gilles
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Van Rumst Petra
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider meisjes cadetten
Vandenbulcke Pieter
Trainers en begeleiders: group member
Begeleider Pupillen 4
Vandervoort Danny
Trainers en begeleiders: group member
Trainer cadetten 2
Vanhemeldonck Tineke
Feestbestuur: group member
Veestraeten Dieter
Trainers en begeleiders: group member
Tainer EK
Verachtert Gil
Scheidsrechter: group member
Verachtert Johan
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Beloften B
Verachtert Robin
Trainers en begeleiders: group member
Vercammen Ljev
Trainers en begeleiders: group member
Vermote Tom
Trainers en begeleiders: group member
Trainer cadetten 2
Verstappen Mark
Trainers en begeleiders: group member
Trainer Miniemen 2 - Pupillen 1
Vets Jan
Trainers en begeleiders: group member
trainer Miniemen 3
Vrancken Patrick
Scheidsrechter: group member
Vreugde Dave
Trainers en begeleiders: group member
Trainer EK
Waumans Ann
Trainers en begeleiders: group member
Begeleidster EK/Sen 4 Begeleidster EK
Wieers Dirk
Olve voetbalstage: group member
organisatiecomité
Willemsens Jan
Technische commissie: group member
Wouters Frank
Scheidsrechter: group member

Contact     |     info@scolve.be     |     Privacy

© 2015, website powered by Twizzit.com